Положення, програми закладу

Позашкільна освіта у загальній системі вільного часу забезпечує дітям доступ до таких культурних цінностей, які, з одного боку, не вивчаються у школі, а з іншого, - конкретизують та розширюють, поглиблюють та інтегрують знання й уміння, які отримують діти в школі, орієнтують їх на застосування знань та відпрацювання вмінь у практичній соціальної діяльності.

Інноваційний досвід діяльності закладів позашкільної освіти може задовольнити особистість дитини на найвищому якісному рівні лише тоді, коли є збалансованість стратегічних та тактичних завдань як у перспективах розвитку закладу в цілому, так і окремих його складових.

Практика діяльності КЗ СЮТ № 3 Харківської міської ради показала, що заклад має принципово нові підходи до організації життєдіяльності закладу як цілісного соціального організму.

Саме такі підходи спонукали педагогічний колектив закладу до створення адаптивної моделі закладу позашкільної освіти, який за своїми цільовими характеристиками стане конкурентоспроможним у наданні освітніх послуг. Цьому допомагають:

- «Програма розвитку закладу на 2013-2018 роки»,

- положення «Педагогічний Олімп»,

- програма «Обдарованість».


Відеоролик про систему роботи з ІКТ СЮТ №3

/Files/images/PC042202.JPGПедагогічний олімп 2011 - 2012

Кiлькiсть переглядiв: 131