Комунальний заклад "Станція юних техніків № 3" функціонує з 1980 року.
У 2008 році заклад пройшов державну атестацію. Загальний рівень, за яким здійснюється освітня діяльність, становить Кзаг.=62,32 (достатній). За загальним висновком регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів (висновок №2/27 від 21.08.2008 р.) комунальний заклад "Станція юних техніків №3 Харківської міської ради" визнається атестованим.
В організації освітнього процесу СЮТ № 3 з 2008 року пріоритетним напрямком роботи став поступовий перехід на власну модель розвитку освітню діяльність закладу – освітньо-професійний комплекс. Головне призначення якого полягає в забезпеченні допрофесійної підготовки вихованців.

/Files/images/DSCN0582.JPG

З 2010 року створена модель інформаційного простору закладу, у якій на інформаційному рівні зв’язані між собою всі учасники освітнього процесу: адміністрація закладу - педагоги - вихованці - батьки. Це дає можливість подальшого вдосконалення процесу інформатизації закладу, стимулювання учасників освітнього процесу СЮТ № 3 до свідомого впровадження інформаційно - комунікаційних технологій та створення власної системи роботи.

Основні напрями діяльності у 2021/2022 навчальному році:

  • науково-технічний,
  • соціально-реабілітаційний,
  • художньо-естетичний (за рахунок батьківської плати),
  • гуманітарний (за рахунок батьківської плати)
Кiлькiсть переглядiв: 273