Історія закладу

З вересня 1980 року за рішенням Комінтернівського виконкому в районі розпочав функціонувати позашкільний заклад – Станція юних техніків. Першим місцем розташування її стало приміщення на базі УВК. Першим директором стала Сахнюк Таміла Єфремівна. Гуртки працювали на базах шкіл та в клубах за місцем проживання.
Через 3 роки СЮТ було надано напівпідвальне приміщення за адресою: проспект Гагаріна, 193а, де під одним дахом стало можливим зібрати вихованців гуртків: авіамодельного, художньої кераміки, фототехнічного, ПТМ та інших. Надалі це приміщення станє філією СЮТ до 2005 року.

/Files/images/гурток машинопису, стенографії_1998г..jpg

З 1989 року Станція юних техніків №3 розташована в затишному приміщенні за адресою: прОСПЕКТ Гагаріна, 157/6.

/Files/images/занятие в круж. кинодемонстраторов_1996г..jpg


З 2008 року педагогічний колектив СЮТ №3 працює над створенням власної моделі розвитку закладу - освітньо-професійним комплексом.

/Files/images/DSCN2408.JPG

На сьогодні керівники гуртків, працюючи з вихованцями, розширюють освітні програми з метою надання додаткових знань із інших галузей освіти. Вони відкривають перед вихованцями світ техніки та поєднують ці знання за рахунок інтегрованості у роботі з елементами інформаційних технологій, дизайну, технічного моделювання, історії України.
Таким чином, надають вихованцям можливості для оволодіння освітніми компетенціями, застосування науково-технічних знань у реальному житті, розширюють сфери їх інтересів.

У закладі позашкільної освіти визначена українська мова навчання

Кiлькiсть переглядiв: 664